Kurzy a akce

kurzy Mohendžodáro a jiné akce, které pořádám nebo organizuji

Jaké kurzy pořádám?

Vedu kurzy Mohendžodáro - základní stupeň formou docházkových kurzůformou workshopů. Kurzy začínají vždy v září a v únoru ukázkovými hodinami.

Zároveň s tím vedu v Lanškrouně 1x za 14 dní oblíbené Osho meditace a od podzimu 2017 k nim přidávám další ženské aktivní meditace, které jsou velmi podporující a laskavé (probíhají v létě).

Docházkový kurz Mohendžodáro

Docházkový kurz tvoří pravidelná setkávání každý týden. Kurz zpravidla probíhá stejně jako pololetí ve školním roce. Podzimní kurz začíná v září a jarní v únoru. Jedná se o min. 15 lekcí.

Na každé lekci probíhá Osho meditace, výuka asán Mohendžodáro a další techniky, které korespondují s aktuálně probíranou asánou. Během zhruba 5 měsíců se tak ženy naučí postupně práci s pánevním dnem a jednotlivé asány (cca každé 3-4 týdny se učí jedna). Na posledním setkání pak pořádám pro ženy malý závěrečný rituál.

Workshopy Mohendžodáro

Kurz formou workshopů je realizován jako 5 setkání. Každé trvá cca 4,5 hodiny. Konají se zpravidla v sobotu.
Každé setkání je věnováno jedné asáně Mohendžodáro.

  • 1. asána PŘÍBĚH ŽENSTVÍ
  • 2. asána VNITŘNÍ ZRAK
  • 3. asána POHLED DO VESMÍRU
  • 4. asána ŠŤAVNATÁ JÓNI
  • Závěrečný rituál Mateřský okruh – propojení všech asán

Reportáž o meditacích a cvičení Mohendžodáro v Lanškrouně

Aktuální kurzy

Společná tvorba jantry 2020 v Lanškrouně

Zvu v magický čas novoluní a začátku čínského nového roku všechny ženy z Lanškrouna a okolí ke společné tvorbě jantry - nástěnky přání a vizí pro rok 2020.

Místo konání: Rodinné centrum Dětský svět, Lanškroun.

Termín: 25. ledna 2020

Rituál Menarché v Olomouci

Rituál je určen dospělým ženám, které chtějí najít cestu ke svému ženství, ke své prapodstatě. Aby mohly předávat do dalších generací kladný vztah k menstruaci, a nejenom to...

Místo konání: Poradna Gabriely Tuatti, Purkrabská 10, Olomouc

Termín: neděle 2. února 2020

Jarní docházkový kurz Mohendžodáro v Lanškrouně

I na jaře opět plánuji vést docházkový kurzu Mohendžodáro v Lanškrouně. Zvu všechny ženy k opakování i nové ženy, které se chtějí naučit sestavu Mohendžodáro a poodkrýt tajemství tohoto mocného rituálu.

Místo konání: Sportovní centrum Forea, Lanškroun.

Termín: únor - květen 2020

Osho meditace v Olomouci

Na jaře opět obnovuji (ne)pravidelné Osho meditační večery v Olomouci. Chci tím podpořit ženy, které už absolvovaly Mohendžodáro, nebo naopak zatím třeba kvůli mateřským povinnostem nemohou absolvovat celý kurz.

Místo konání: Poradna Gabriely Tuatti, Purkrabská 10, Olomouc

Termíny: březen - červen 2020
Sledujte přihlašovací stránku

Jarní workshopový kurz Mohendžodáro v Olomouci

Od března 2020 se opět bude konat Mohendžodáro formou workshopů v olomoucké poradně Gabriely Tuatti. Moc se těším na všechny ženy, které to ke mně přitáhne ♥

Místo konání: Poradna Gabriely Tuatti, Purkrabská 10, Olomouc

Termíny: březen - červen 2020
První workshop jako ukázkový: 14. března 2020

Organizuji pro jiné lektory

Životní energie v barvách

Aura kruhy (roční cyklus)
s Blážou Kovářovou Jiruškovou

S Mohendžodárem jsi možná ušla dlouhou cestu. Cítíš a vnímáš své tělo mnohem víc. Kruhy pro naše aurické tělo pomohou rozšířit vědomí do celého svého já a tam, kde tě nějaké tvé téma nepustilo hlouběji, může být Blaženka tou pravou průvodkyní, která ti svým vědomím pomůže ukázat cestu k radostnějšímu bytí.
aura-system.cz

Termín 9. aura kruhu: 21. února 2020 18:30 - 21:30 hod.

Do skupiny je stále možné se idat!

Místo konání: Rodinné centrum Dětský svět, Lanškroun

V případě dotazů,
nebo zájmu o více informací 
mi neváhejte poslat vzkaz.

Nebo mi napište na
martina@inspiracezeny.cz

Co o kurzech říkají ženy?

K Mohendžodáru jsem přistupovala s obavami, jestli to zvládnu a jestli mě metoda osloví. Tušila jsem, že cvičení bude náročné na moji koncentraci. Po první lekci jsem se cítila úžasně, po cestě domů jsem si poskakovala po náměstí, až jsem se zhrozila, jestli mě náhodou někdo nevidí. Začala jsem se těšit na každý pondělní podvečer. Martina se pro mě stala nositelem dobré nálady a strůjcem skvělé intimně ženské atmosféry, ve které se tančí, sdílí, medituje a cvičí jóga.

Mirka

Já jsem se na první hodinu nahlásila hlavně ze zvědavosti, co to vlastně je. V den ukázkové hodiny jsem po náročném dni váhala, zda vůbec vyrazit. Věděla jsem, že když se mi to bude líbit, budu muset předělávat rodinný program a hlídání. Na hodinu jsem šla a po ní věděla, že chci absolvovat celý kurz. Z kurzu zbývá poslední závěrečná hodin, kterou si užiju příští týden. Doporučuji vyzkoušet a dát Mohendžodáru šanci!

Radka

Při včerejším sdílení jsem cítila, jak se něco starého dere z hloubky na povrch... něco, co bylo ještě zameteno pod kobercem a chtělo to vytřepat... Byly to poslední drobečky uvědomění... všechny fáze obav, léčení a uzdravování.
Měla jsem období víry v doktory, léčitele, léčitelské energie a nyní je čas věřit sama sobě... protože já jsem ten léčitel, já jsem to zdraví.
Děkuji za toto UVĚDOMĚNÍ.

Míša (po III. workshpu otěhotněla, přesto, že se jí to několik let nedařilo)

Včerejší ukázková hodina byla úžasná a právě na ní jsem si uvědomila, jak obrovský pokrok třeba právě v tom tancování a hlavně v myšlenkovém procesu jsem udělala. Krásně se mi tančilo nevnímajíc nic kolem.... Když jsem pak poslouchala ostatní ženy, které byly poprvé, jak se cítily, měla jsem to na první hodině stejně, jen už jsem na všechny ty strachy zapomněla :)
Nikdy bych nevěřila na energie a podobné věci, ale u toho tance bylo hodně znát to, že nás tam je hodně. Nikdy jsem nebyla na žádném takovém tom davovém koncertu, ale včera jsem si uvědomila, jak to musí být úžasně strhující v tom davu...

Kristýna (napsala po absolvování kurzu a účasti na ukázkové hodině na další kurz)

Moje cesta k sebepoznání začala před 13 lety v Lažánkách. Během tohoto období jsem prožívala chvíle, kdy mně bylo velice mizerně, ale i chvíle, které mě naplňovaly láskou, svobodou, světlem a radostí... Jenže pak mi moje nejbližší osoba řekla slova, která mi vehnala do života strach: "Chováš se jako blázen, podívej, jak žiješ, vždyť tě nikdo nebude mít rád." Byla jsem tak plná toho hnusného strachu, že jsem tomu uvěřila a přestala jsem do Lažánek jezdit. Můj život tak nějak...
...chvíli mám pocit, že mám fakt štěstí, že vedu takový spořádaný život. Manžel mě miluje, děti mám krásné, pěkný barák, auto, práci, která mě baví, ale furt něco vnitřně hledám. Toužím se vnitřně projevit, spojit se se sebou.
Hledám na netu, vidím nabídku kurzů Mohendžodáro v Lanškrouně, neváhám. Dostala jsem právě v životě druhou šanci a je jen na mě jak ji využiji. Je ve mě spousta věcí, které jsou potřeba dořešit, které chtějí ven...

L.

V případě dotazů,
nebo zájmu o více informací 
mi neváhejte poslat vzkaz.

Nebo mi napište na
martina@inspiracezeny.cz