Příběh zdarma

„Můj tanec Mohendžodáro”

Intimní zpověď o mé cestě k nalezení sebe sama s pomocí Mohendžodáro – tantra jógy pro ženy. Kéž je ti inspirací na tvé vlastní jedinečné cestě životem.

Co o e-booku říkají ženy?

Martino, veliký obdiv k tvé cestě a odvaze, kterou jsi na ni měla.
Pavla
Krásný příběh... díky za inspiraci :)
Klára
Děkuju za tenhle příběh. Hodně mě zaujal... Je na čase začít se sebou něco dělat :)
Jana

.

Čakrové kartičky

Čakrové kartičky jsem vytvořila z mandalek, které jsou volně ke stažení na internetu. Přesto jsem věnovala vytvoření kartiček svůj čas. Pokud je budeš chtít sdílet s přáteli, odkaž je na tyto stránky.

Vytiskni si stránku na pevnější čtvrtku, vystřihni a vybarvi si jednotlivé kartičky. Každá čakra má svou barvu, kterou se při vybarvování nech inspirovat.

Karty používám pro zjištění, která z čaker potřebuje posílit a vyladit. Podle kartičky si třeba obléknu něco v barvě na sebe a zaměřím na ni během dne pozoronost.

Co o čakrových kartičkách říkají ženy?

Kartičky mám vytištěné, koupila jsem si nové pastelky a moc mě ta tvořivá energie baví. Vybarvila jsem zatím první červenou. Čekám, až zase přijde impuls kreslit.
Jarka
Marti ahoj, používám je a tahám si poslepu tu kterou "mám" posílit, příp. pokud se mám věnovat více meditaci, když mi vyjde osmá kartička :) Moc se mi to líbí.
Janča
Milá Martino, děkuji za mail. Kartičky zatím objevila moje dcerka, která se ujala i vybarvování. Já jsem si zatím pro sebe čas bohužel neudělala :-)
Diana

.

Cyklický kalendář

Před mnoha lety, když jsem objevila cykličnost ženy a začala jsem ji více ve svém životě sledovat, vyrobila jsem si jako pomůcku pro sebe cyklický kalendářík.

Každý měsíc od menstruace do menstruace v něm můžu sledovat změny nálad, pocitů, fyzického stavu, úrovně energie, tvořivosti, chutí, atd. Tím lze objevit, jak se moje fáze panny, matky, čarodějky a stařeny projevuje.

Kalendář je nejlepší sledovat minimálně 3 měsíce po sobě, aby porovnáním údajů bylo možné zjisti, jaké "ty vaše" fáze jsou i v přípdě, že se objeví nějaká náročnější životní situace či nemoc, které mohou pozorování zkreslit.

Kalendář posílám ve formátu PDF. Jeho součástí je i návod na používání.

Martina Filipová

Miluji tantra jógu, ženské kruhy a příběhy. Jsem průvodkyní žen, naslouchám ze srdce jejich sdílení, inspiruji je k vzájemnému předávání zkušeností a léčení jejich duší. Dovoluji si být v souladu s Matkou Zemí, žít své zdravé ženství a podporovat tím ženy ve svém okolí.