Rituál "Vítej ve své vášni!"

Z cyklu rituálů "Vítej, ženo!"

Rituál neboli oslava vášně a tvořivosti

Rituál je určen ženám jakéhokoliv věku. Nikdy není pozdě se spojit se svou vnitřní kreativitou a probudit energii vášně. Rituál je sestaven tak, aby umožnil poznat a procíti energii vášně i to, co ji v tuto chvíli blokuje. Díky tomu nabízí ženě možnost tuto energii přinést do prožitku nejen při milování, ale do všech oblastí svého života. 

Vášeň není jen energie ohně. Každý element má svou vlastní energii a stejně tak každá z nás přináší na tento svět svůj jedinečný talent, svůj dar, který realizuje, který tvoří. Rituál umožní ženě setkat se s jejím osobitým darem, nabídne možnost, jak jej uchopit a ukázat světu.

Kreativita a tvořivost probouzejí vášeň a extázi a naopak. Pochopení tohoto cyklu otvírá brány skutečné životní síly (Zdroje). 

 • Chtěla bys poznat svůj jedinečný dar, svůj talent?
 • Chtěla bys být můzou, nekonečným zdrojem inspirace"?
 • Chceš si prožít svou vášeň, extázi a zároveň poznat, co ti nyní brání v jejím prožívání?
 • Chceš sdílet v ženském kruhu a poznat energii podpory od ostatních žen?

Jsem od malička hodně tvořivá osůbka. Kdyby to šlo, narodila bych se s nůžkami
a lepidlem :) Milovala jsem tvoření z papíru a šila jsem šatičky pro Barbinky. Po svatbě jsem si chtěla udělat svatební album sama a objevila jsem scrapbooking a od něj pak tvoření z korálků. Výroba šperků mi zůstala do teď. Když tvořím, ztrácím pojem o čase, totálně se propadám do tvořivé energie a neznám pocit únavy.

Když jsem začala s Mohendžodárem a tantrou, zjistila jsem postupně, že živost, napojení na univerzální energii nastává právě tehdy, když se plně oddám tomu, co dělám. Když jsem tady a teď. K tomu velmi pomáhá, když člověk objeví "to své", svoji jedinečnost, svůj osobní talent. Pokud se mu podaří propojit se s touto energií, může ji přenést do všech činností, které dělá a postupně ji přenese i do toho, co třeba tak úplně rád nedělá.

Co je součástí rituálu?

Rituál bude tvořen ze dvou částí. V první části bude možné v meditativním stavu nahlédnout sama do sebe a do svého vztahu ke své vášni. Pomocí speciální techniky se podíváme na svou vášeň i na to, co ji nyní blokuje se plně projevit. Tato část bude probíhat ve skupinách po 3 osobách.

V druhé části si každá žena namaluje a vytvoří svůj vlastní energetický obraz, který bude odrážet její spojení se zdrojem vášně, s extází. Obraz si odnese domů a pokud si jej umístí na místo, kde jej bude mít často na očích, bude jí připomínkou spojení se svou tvořivou a vášnivou energií. 

Na rituál budete potřebovat:

 • volné pohodlné oblečení (sukni, šaty)
 • zástěru/triko na malbu obrazu (volitelně)
 • plátno (rozměr dle vlastních preferencí, cca 30 x 30 cm)
 • akrylové, případně jiné barvy podle svého výběru
 • štětce
 • paletu
 • kelímek na vodu
 • případně jiné potřeby na malbu obrazu
 • zvláštní předměty na ozdobu obrazu (peříčka, třpytky, kousky látek, kamínky, např. plátkový achát, apod.)
   
 • šátek nebo více dekorativních šátků různých barev
 • předměty na společný oltář (např. šperk, obrázek, soška...)

Jak bude oslava probíhat?

Délka rituálu: Rituál trvá různě podle toho, kolik žen se sejde a také jak dlouho probíhá povídání a sdílení. Na malbu obrazu bude cca 1 a 3/4 hodiny. Můj odhad trvání celého rituálu je zhruba 4,5 hodiny.

Termín: aktuálně není plánován

Cena: 400 Kč (ženy na mateřské 350 Kč) - v ceně jsou pomůcky kromě plátna, plátno si každá žena pořizuje vlastní

Kapacita: ideální je účast 6 nebo 9 žen (budeme ve skupinkách po třech)

Místo: místo upřesním přihlášeným ženám

Chci být informována,
až bude vypsaný jiný termín

Jméno a příjmení
E-mail*
Vzkaz
Vaše osobní údaje (jméno, kraj, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Martina Filipová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.
Ochrana osobních údajů
0
Počet zájemkyň o jiný termín rituálu

skryté -Letáček z roku 2019

V případě dotazů,
nebo zájmu o více informací 
mi neváhejte poslat vzkaz.

Nebo mi napište na
martina@inspiracezeny.cz