Přihlášení na Osho meditaci v pátek 13. 3. 2020 - ZRUŠENO

večery s Osho meditacemi v Olomouci

 • Máte psychicky či mentálně náročnou práci?
  Máte mentálně a psychicky náročnou práci, nebo práci v typicky mužském prostředí? Hledáte způsob, jak rychle zrelaxovat a zregenerovat po náročném dni? Hledáte cesty, jak vyvážit mužské prostředí ženským a posílit své ženství?
 • Máte děti a čas pro sebe je pro vás vzácnost?
  Milujete děti, ale zároveň si uvědomujete, že je pro rodinnou pohodu důležité umět si udělat čas sama pro sebe? Chápete, že role ženy není jen být matkou, ale že jste také partnerka a milenka a v mateřství se vám tyto role ztrácejí?
 • Býváte často ve stresu? Cítíte se jako žena sama?
  Máte pocit, že jste na všechno sama? Je pro vás organizace domácnosti a všech ostatních akcí únavná a psychicky náročná? Cítíte často, že jste ve stresu, ale nevíte, jak se uvolnit? Napadlo vás, že naše společnost separovala ženu od ostatních žen a tím jí ubrala její ženskou sílu? Chcete vyzkoušet, jak ženské prostředí osvěžuje, regeneruje a dobíjí?

"Život začíná tam, 
kde končí strach."

OSHO

 

Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO,

pak jsou Osho a další ženské meditace právě pro vás!

Jmenuji se Martina Filipová

jsem lektorka Mohendžodáro
Miluji tantra jógu, ženské kruhy a příběhy. Jsem průvodkyní žen, naslouchám ze srdce jejich sdílení, inspiruji je k vzájemnému předávání zkušeností a léčení jejich duší.
Dovoluji si být v souladu s Matkou Zemí, žít své zdravé ženství a podporovat tím ženy ve svém okolí.

Co jsou Osho meditace?

Osho, mystik, který přinesl lidem žijícím západním způsobem života meditace z východu. Jeho meditace jsou přizpůsobeny našim podmínkám. Díky kombinaci dynamických a klidových fází umožňují tolik potřebné uvolnění a svobodu. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s meditacemi. Je možné provádět je i jednorázově. Jsou určeny ženám i mužům.

Meditace odbourávají (nejen) emoční bloky uložené v těle, pomáhají vystoupit z našich zvyků, programů a omezení, vysoce energetizují a rozšiřují vědomí si sebe sama. Hloubka mediace je umocněna tím, že se provádí se zavřenýma očima (s šátkem na očích). Omezením vnějších vjemů se posílí pozornost na vlastní nitro, na svoje skutečné potřeby.

Meditace ve skupině jsou silnější, než prováděné individuálně. Ve skupině vzniká energetické pole, které zesiluje účinky skupinové meditace a pomáhá člověku vstoupit do meditace hlouběji a intenzivněji. Skupina se stává podporou.

Cílem je prožitek z meditace integrovat do každodenního života.

Jakou meditaci budeme dělat?

Budeme dělat některou z aktivních meditačních technik, jakými jsou Kundalini meditace, Nadabrahma, Nataraj, Chakra dance, Chakra sounds a další.

Meditace trvá obvykle 60 minut a její součástí je vždy relaxace.

Průběh meditačního večera

Termín: pátek 13.3. 2020 od 18:00 - 19:30 hod.

Délka meditace 1,5 hodiny. Součástí bude vysvětlení meditace, vlastní hodinová meditace a závěrečný prostor na otázky, odpovědi a sdílení prožitků. Přijďte včas, abychom mohli vyřídit placení a co nejdříve začít.

Místo konání: Poradna Gabriely Tuatti
ul. Purkrabská 10 (naproti Teologické fakulty), Olomouc

Cena: 120 Kč za 1,5 hodinovou lekci

Lekce se bude konat při minimálním počtu 4 osob. Maximální počet je 10 osob. Počet aktuálně přihlášených je vidět níže.

Co je třeba mít s sebou

 • šátek na zavázání očí,
 • deku na přikrytí při relaxaci
 • podložku na ležení,
 • volné pohodlné oblečení
  (sukni, turecké kalhoty, apod.),
 • ponožky, pokud jste zmrzlík
  (lepší je dělat meditace naboso),
 • pití.

Na meditaci je třeba se přihlásit nejpozději 10 hodin předem přes formulář níže.

Do konce přihlašování zbývá

0
Počet přihlášených na meditaci 13.3.

Pro nedostatek zájemců se meditace ruší. Vzhledem k aktuální situaci nevím přesně na kdy vypíšu další termín. Sledujte web.

Mám zájem o meditaci - skrytá sekce

Jméno a příjmení*
E-mail*
Vzkaz
Vaše osobní údaje (jméno, kraj, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Martina Filipová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.
Ochrana osobních údajů

V případě dotazů,
nebo zájmu o více informací 
mi neváhejte poslat vzkaz.

Nebo mi napište na
martina@inspiracezeny.cz