Krásná podle Ajurvédy s Petrou Radovou

- ZRUŠENO

Kurz alchymie péče o pleť  6. května 2022 v Lanškrouně

  • Chcete se naučit každodenní rituál péče o svou vnější, ale i vnitřní krásu?
  • Obličej je zrcadlem našich vnitřních orgánů. Zajímá vás, co o vás vás obličej prozrazuje, a jak můžete péčí o obličej zlepšit i své zdraví?
  • Vnímáte, že se stres posledních let podepsal i ve vaší tváři? Chcete to změnit a naučit se techniku a tipy na projasnění pleti, uvolnění napětí, atd.?

Zveme Vás na kurz Petry Radové, která se Ajurvédou zabývá už mnoho let. Naučíte se jak pečovat o svou pleť přírodní cestou i mnoho tipů k péči vhodné na jaře.

Ajurvéda - věda o životě

Ajurvéda je nejstarší a původní medicína světa. Podle tradice pochází od nejvyšší Božské síly, která jí dala k dispozici člověku pro udržení si zdraví a dlouhověkosti. Přichází k nám návod, jak používat lidské tělo v souladu se zákonem přírody a vesmíru.

Informace vycházejí z původních ajurvédských textů Characa Samhita a Aštanga hridaya. Z ajurvédy se vyvinula čínská medicína, řecká medicína, akupunktura, homeopatie, ale také např. terapie tmou. O tom, že má božský původ, svědčí to, že se nikdy tenhle systém nemusel nijak upravovat. Vychází ze starého učení poznání na Zemi, z učení Véd.

V roce 1978 byla uznáná světovou zdravotní organizací WHO za alternativní medicínský systém.

Jmenuji se Petra Radová

Narodila jsem se ve znamení Vah.
Jsem astroložka, bylinářka, léčitelka. Věnuji se astrologii, sestavování horoskopů a léčení. Astrologii propojuji s bylinami, pulsní diagnostikou a ajurvédou.

Přestěhovala jsem se z Moravy do Opatova u Svitav a navazuji zde nové kontakty.

Mé původní stránky: www.studioluna.cz

Péče o obličej a pleť podle Ajurvédy

Kurz je vhodný pro všechny, které zajímá péče o pleť podle ověřených principů ajurvédy. Seznámíte se s technikou automasáže obličeje a reflexních bodů krok za krokem, kterou po staletí používaly ženy v Indii pro dlouhověkost. Tuto léčitelskou tradici, si ženy předávaly po celá ženská pokolení. Bude mi ctí, předat tuto dávnou techniku, kterou budete učit své sestry, dcery a maminky.

Obličej je zrcadlem našich vnitřních orgánů. Ukazuje, v jakém stavu je naše tělo a které živiny postrádá. Proto se můžete se mnou pustit do velkého úklidu.

Svou pozornost zaměříme na Vátu, Pitu a Kaphu – tři energie, které v nás proudí. Za zmínku stojí říct, že metoda je vhodná pro ty, co hledají svou sebe hodnotu, vlastní podstatu, přitažlivost a krásu. S ajurvédou nahlédneme za hranice vnější krásy, vnitřní krásy a tajné krásy. Dozvíte se jaká je podstata krásy a vnitřní záře.

„Měj odvahu uvěřit své kráse, ona nemá hranice“ Toto je poselství bohyně Párvatí

Co vám kurz přinese:

  • Naučíte se každodenní rituál krásy, který změní váš obličej i zdraví - praktiky, které používaly ženy-kněžky pro udržení mládí.
  • Budeme pracovat s akupresurními body obličeje pro krásu a s Nádí – energetickými dráhami, které se velmi silně dotýkají vnitřních orgánů - stimulací dochází k detoxikaci a zlepšení zdraví.
  • Při pravidelném praktikování získáte klíč ke kráse, vitalitě a hluboké regeneraci z pohodlí domova.
  • Zlepší se vám zdraví, budete se cítit lépe.
  • Po masáži dochází k uvolnění svalů v obličeji, projasnění pleti.
  • Dostanete ajurvédské tipy vhodné pro vaši pleť.
  • Povíme si, jaké byliny a esenciální oleje jsou vhodné pro krásu a omlazení v jarním období.

Kurz Krásná podle Ajurvédy

V případě potřeby a zájmu provede Petra Radová na začátku individuální pulzní diagnostiku včetně diagnostiky pleti.

Naučíte se masáž obličeje, dozvíte se řadu tradičních ajurvédských tipů a postupů, včetně užívání olejů a bylin. Dozvíte se, co se po aktivaci lymfy, energetických drah a marmových bodů bude v těle odehrávat. Povíme si o fázi Luny (Novu) a praktikách sebe péče s ní spojené.

Datum a čas: pá 6. května 2022 od 18 hod. do cca 20:30 hod.

Místo konání: Prostor InspiraceŽENY v Lanškrouně

Vstupné: 400 Kč

Organizaci zajišťuje Martina Filipová.

Optimální počet přihlášených je 8 osob. Aktuální počet přihlášených je vidět níže pod přihlašovacím formulářem.

V případě zájmu je možné domluvit v tento den i astrologické služby, či terapie ajurvédy, masáže.

skryté
Chci se zúčastnit kurzu Krásná podle Ajurvédy
v Lanškrouně 6.5.

Jméno a příjmení*
E-mail*
Poznámka
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí. Já, Martina Filipová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z legislativy ČR a EU.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko "Odhlásit" v každém zaslaném e-mailu.
Ochrana osobních údajů
0
Počet přihlášených na kurz

Chceš poradit? Máš nějaké otázky?

Napiš mi na martina@inspiracezeny.cz nebo volej na 720 543 290.